• Erzurum Akınsoft Ana Bayi
    Pzt - Cmt: 09.00 - 18.30
  • 0442 238 18 01
    furkan@furkanbilisim.net

Hakkımızda

Hakkımızda


Furkan Bilişim Sistemlerine hoş geldiniz.

1999 Yılından beri Bilişim sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız Erzurum'da Yazılım, barkod otomasyon sistemleri, güvenlik sistemleri, web tasarımı, bilgisayar donanımları, sarf malzemeleri satışı, teknik servis hizmeti alanlarında faaliyet göstermektedir.

Furkan Bilişim Sistemleri Olarak Akınsoft Erzurum Ana bayi yetkili satıcısıdır. erp, mrp, ön muhasebe, hızlı satış, otel yönetimi, restoran yönetimi , rent a car, e-ticaret, mobil satış, e-dönüşüm, e-fatura, bulut muhasebe programı daha pek çok sektörel programlar da ile 26 yıllık tecrübesi ile güvenilir kaliteli ekonomik çözümler sunar.

Erzurum da  Bilgisayarlarınız, monitör ve yazıcılarınız ile ilgili tamir bakım ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca virüs, spyware, trojan vb.. zararlı yazılımları temizleme, veri kurtarma, yedekleme, işletim sistemi kurulumu, driver yükleme, sistem bakımı, bilgisayar yenileme gibi bir çok hizmeti özverili ve güvenli bir şekilde sizlere sunmaktayız. Eski bilgisayar ve çevre birimlerinizi alıp yerine yenilerini vermekteyiz. Her türlü bilgisayar çevre birimleri ve notebook parçaları yeni, eski, 2.el  olmak üzere stoklarımızda bulunmaktadır. Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için hemen şimdi arayabilirsiniz.

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?